alt zaproszenia na ślub

Zaproszenia ślubne – szybki i tani druk

Zaproszenia ślubne są jedną z naszych specjalności. Wykonywane przez nas zaproszenia ślubne wyróżniają się wysoką jakością i estetyką. Nasza drukarnia realizuje indywidualne i firmowe zlecenia na wszelkiego typu druki okolicznościowe, jak zaproszenia, zaproszenia ślubne, zaproszenia weselne, karty okolicznościowe itp.. Tego typu zlecenia możemy drukować zarówno w technice druku cyfrowego jak też w technice offsetowej. Wykonanie takich zleceń w technologii offsetowej jest co prawda dłuższe, ale pozwala uzyskać najwyższą jakość i efekty nieosiągalne w technice druku cyfrowego.

Proponujemy druk cyfrowy i druk offsetowy zaproszeń ślubnych

Zaproszenia Ślubne i druki okolicznościowe

Drukowany u nas asortyment

W naszej drukarni do Państwa dyspozycji pozostają graficy, którzy będą mogli doradzić i zaproponować najlepsze dla Państwa rozwiązanie, ale zaproszenia mogą też zostać wykonane w oparciu o nasze gotowe wzory.

Państwa zaproszenie może mieć zatem formę tradycyjną lub awangardową. Dzięki możliwości druku w różnych technikach możemy zaoferować zarówno tanie zaproszenia jak i bardzo eleganckie i wyszukane wzory np.: możemy wykonać zaproszenia ślubne ze zdjęciem Pary Młodej.

Posiadamy dużą ilość tekstów zarówno do zaproszeń ślubnych, jak też do zaproszeń weselnych, ponadto posiadamy bogatą kolekcję polskich czcionek ozdobnych, co umożliwia Państwu wybór kroju pisma według własnych preferencji i upodobań.

Zaproszenia Ślubne możemy w naszej introligatorni uszlachetnić poprzez:

  • tłoczenie folią metaliczną (np. inicjałów )
  • tłoczenie na sucho tzw. ślepe (np. Imion lub dowolnego wzoru)
  • zaproszenie możemy poddać sztancowanie (indywidualny kształt zaproszenia)
  • druk cyfrowy ( np. nadrukowania wzoru czy zdjęcia)
  • druk cyfrowy ( np. personalizacja zaproszeń)

Ponadto w celu  uniknięcia  dodatkowych kosztów jakimi są zaproszenia weselne które standardowo są dołączane do zaproszeń ślubnych  proponujemy Państwu bezpośredni nadruk na zaproszeniu z informacji o przyjęciu weselnym dla wybranych osób.

Oprócz tego możemy wykonać winietki ślubne lub inaczej wizytówki stołowe. Winietki ułatwiają organizację podczas zasiadania Gości przy stole i eliminują ewentualne konflikty, a także niezręczne sytuacje.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Treść akordeonu
Treść akordeonu
Treść akordeonu
alt zaproszenia ślubne