alt wizytówki matrix

Wizytówki to ważna rzecz – oferujemy tani druk

Wizytówki w kontaktach biznesowych są ważnym elementem. W obecnych czasach wizytówka nie tylko kreuje wizerunek firmy ale jest też jest formą identyfikacji osoby. Przyjęty zwyczaj wymiany wizytówek na początku spotkania jest uzasadniony, gdyż nasz kontrahent wie jak nas tytułować, wie jaką pełnimy funkcję, a więc może w przybliżeniu określić nasze kompetencje. W obecnych czasach funkcjonowanie firmy, czy nawet osób wolnych zawodów, freelancerów nie posiadających wizytówki jest źle postrzegane przez kontrahentów.

Realizujemy druk cyfrowy i druk offsetowy wizytówek.

Wykonujemy praktycznie wszystkie rodzaje opraw

Drukowany u nas asortyment

Nasza drukarnia z Warszawy działa na rynku usług poligraficznych, oferując między innymi wysokiej jakości wizytówki. Proponujemy wizytówki w wielu interesujących modelach, z możliwością wykonania dowolnego nadruku zarówno w technologii cyfrowej jak i offsetowej. Proponujemy wizytówki wypukłe (tłoczone), osobiste i w wersji kalendarzyków.

Wizytówki są niezmiernie ważnym elementem wyróżniającym firmę i porównując to do produktu można by rzec że są taką etykietą firmy.

Wizytówki zawierają wszelkie najważniejsze i niezbędne informacje zarówno o firmie, jak i osobie, dlatego właśnie wizytówki są niezwykle użytecznym produktem marketingowym bardzo ułatwiającym nawiązanie pierwszego kontaktu z potencjalnymi partnerami biznesowymi.

Wizytówki są też bardzo wygodną formą wymiany danych, szczególnie na targach lub konferencjach, gdzie chcemy nawiązać jak najwięcej kontaktów w krótkim czasie.

Wizytówki dla Państwa mogą zostać wykonane według dostarczonego przez Was wzoru lub zaprojektowane przez naszych grafików. Wykonywane przez nas wizytówki mogą być wykonane w dowolnym formacie (również rozkładane) oraz dwustronne np: w formie kalendarzyka listkowego, ale największym powodzeniem cieszą się dwa formaty:

Formaty wizytówek jakie możemy wykonać w naszej drukarni:

  • klasyczny format 90 x 50 mm, zarówno w układzie poziomym jak i pionowym
  • euro format 85 x 55 mm, zarówno w układzie poziomym jak i pionowym
  • dowolny format według preferencji Klienta

Do druku wizytówek używany następujących technik:

  • druk offsetowy, więcej o wizytówkach drukowanych techniką offsetową tutaj
  • druk cyfrowy, więcej o wizytówkach drukowanych techniką cyfrową tutaj 

W naszej introligatorni wizytówki możemy uszlachetnić i wzbogacić o:

  • tłoczenie wgłębne lub wypukłe tak zwane „ślepe”
  • hot stamping np: złocenie
  • zaokrąglanie rogów
  • foliowanie
  • lakier UV wybiórczy

Wizytówka to doskonałe rozwiązania marketingowe, dzięki którym osoba oraz firma będą mogły zostać w odpowiedni sposób zaprezentowane.

Dzięki możliwości druku wizytówek w technice offsetowej możemy do druku użyć farb Pantone oraz metalicznych. Ponadto wykonujemy modne ostatnio wizytówki „Google”.