alt wizytówki tanie

Druk tanich wizytówek

Specjalnością naszej drukarni są eleganckie wizytówki. Jednak drukujemy również tanie wizytówki. Zapraszamy do korzystania z atrakcyjnej oferty tanich wizytówek. Fakt, że wykonywane przez nas wizytówki są tanie nie oznacza obniżenia ich jakości, ani użycia gorszego surowca. Tanie wizytówki są drukowane techniką cyfrową według normalnych, czyli wysokich standardów jakie mamy w naszej drukarni cyfrowej.

Tanie wizytówki? – najlepszy wybór Drukarnia MATRIX.

Jak obniżyć koszty druku wizytówek

Drukowany u nas asortyment

Wiadomo, że wizytówki drukowane według indywidualnego projektu będą droższe, ale można obniżyć cenę druku wizytówek poprzez druk na arkuszach zbiorczych.

Przy druku na arkuszach zbiorczych na jednym arkuszu jest możliwość montażu dużej liczby wizytówek przez co koszt jednostkowy wychodzi mniejszy.

Wadą takiego rozwiązania jest to, że wszystkie wizytówki muszą być drukowane na jednakowym surowcu nakładowym. Druk może odbywać się tylko z CMYK-a i nie można go poddawać procesom uszlachetniania.

Czas procesu produkcyjnego jest długi ponieważ drukarnia (a najczęściej pośrednik, agencja) musi zdobyć odpowiednią ilość zleceń, aby zapełnić arkusz drukarski. Niestety, jak widać niska cena to jedyna zaleta takiego druku.

Wady takiego rozwiązania:

  • brak możliwości druku w kolorach spotowych (dodatkowych)
  • wszystkie wizytówki muszą być w takim samym nakładzie
  • wszystkie wizytówki muszą posiadać jednakowy format
  • nie ma możliwości foliowania wybranych wizytówek

Wizytówki klasyczne i tanie

W ostatnim czasie na zachodzie Europy, oraz w Stanach Zjednoczonych bardzo modna jest forma wizytówki klasycznej, gdyż, moda i biznes stale się zazębiają i przeplatają. Jest to forma bardzo wygodna dla freelancerów, osób wolnych zawodów oraz ludzi prowadzących działalność gospodarczą, a nie posiadających siedziby firmy bo mających działalność zarejestrowaną na adres domowy. Na tej wizytówce nie ma żadnych adresów, a jedynie dane kontaktowe, dane profili społecznościowych, strony internetowej oraz krótki tekst charakteryzujący profil firmy, lub kompetencje osoby