Piaseczno 05-500, ul. Okulickiego 7/9

alt pomoc

Drukarnia z Warszawy i Piaseczna oferuje pomoc

Pomoc dla Klientów jest dla nas rzeczą naturalną. Pomagamy Klientom już na etapie projektowania, aż po przesyłanie plików produkcyjnych do naszej drukarni. W celu ułatwienia Państwu przygotowania plików do druku oraz ich przesłania na nasz serwer FTP na tej stronie umieściliśmy kilka informacji mając nadzieję, że okażą się dla Państwa przydatne. Zamieszczamy też kilka porad jak właściwie przygotować pracę oraz pliki do druku. Ponadto znajdziecie tutaj Państwo kilka przydatnych programów do pobrania.

Drukarnia MATRIX pomaga Klientom od pierwszego kontaktu.

Dwie formy przygotowania prac do druku

Drukowany u nas asortyment

Serwer FTP przyspiesza druk pracy:

Nasza drukarnia przestrzega zasady prywatności, dlatego każdy klient otrzymuje indywidualne konto FTP. Taka forma zapewnia prywatność i uniemożliwia osobom niepowołanym wgląd w Państwa prace. Jest to ochrona Państwa wartości intelektualnych, jak też praw osób trzecich (np.: logotypy). Konto FTP zakładamy po rejestracji na naszej stronie (zakładka FTP). Można pobrać instrukcję w formacie pdf jak przesłać pliki do druku na serwer FTP

Druk wysokiej jakości to właściwie przygotowany plik. Jak to zrobić?

Aby Państwa druk był najwyższej jakości pliki produkcyjne muszą być odpowiednio przygotowane. Stąd można pobrać plik w formacie pdf z pomocnymi informacjami jak przygotować pracę do druku

Przesyłanie plików produkcyjnych do drukarni

Przesyłanie plików za pośrednictwem FTP (File Transfer Protokol) jest wygodniejsze niż za pośrednictwem protokołu HTTP (Hypertext Transfer Protocol). Większość systemów komputerowych nie posiada jednak wbudowanego klienta FTP dlatego trzeba zainstalować odpowiedni program. Jest wiele takich programów, my polecamy:
  • Total Commander w wersji shareware jest do pobrania na stronie producenta
  • FileZilla (Mac i Windows) jest do pobrania ze strony producenta
  • Biblioteka OpenSSL umożliwia szyfrowanie przesyłanych plików Państwa prac przeznaczonych do druku na serwer FTP. Bibliotekę można pobrać jako plik instalacyjny

LUB SPAKOWANY ZIP

Pliki pomocy zapisane są w formacie pdf. Do odczytu plików w formacie pdf trzeba zainstalować jeden z darmowych programów np: Adobe Reader, albo Foxit Reader.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Treść akordeonu
Treść akordeonu
Treść akordeonu