alt druk offsetowy warszawa

Offsetowa drukarnia Warszawa oferuje tani druk offsetowy

Nasza offsetowa drukarnia Warszawa i Piaseczno realozuje druk offsetowy od początku działalności. Druk offsetowy jest zawsze wykonywany na najwyższym poziomie. Dzięki zdobytemu ogromne doświadczeniu, które w połączeniu z inżynierską wiedzą poligraficzną kadry zarządzającej pozwala nam zachować najwyższą jakość produktów, szybki czas realizacji zleceń przy konkurencyjnych cenach. Posiadamy kilka maszyn offsetowych o zróżnicowanym formacie, dzięki czemu możemy wykonywać duże i małe nakłady.

Nasza drukarnia offsetowa oferuje tanie usługi druku w mieście Warszawa

Druk offsetowy nie ma dla nas tajemnic

Drukowany u nas asortyment

Druk offsetowy to technika druku znana od bardzo dawna, a obecnie bardzo rozpowszechniona i popularna. Popularność druku techniką offsetową jest bardzo duża między innymi z uwagi na szerokie działania marketingowe firm i dystrybutorów. Zwiększone zapotrzebowanie na druki reklamowe jak plakaty, kalendarze, ulotki, foldery, katalogi itp. spowodowane jest między innymi tym, że druk offsetowy jest tani przy większych nakładach.

Drukarnia Warszawa i Piaseczno druk offsetowy realizuje na maszynach offsetowych o zróżnicowanym formacie oraz o różnej liczbie zespołów drukujących. Druk w naszej drukarni realizowany jest między innymi na pięciokolorowej maszynie firmy MAN ROLAND wyposażonej między innymi w zespół suszący IR, co bardzo skraca czas schnięcia druków i daje możliwość ich dalszej obróbki praktycznie bezpośrednio po ukończeniu druku. Maszyna posiada wiele funkcji, które zapewniają stałą kontrolę nad jakością druku co gwarantuje szybką produkcję Państwa zleceń przy zachowaniu najwyższej jakości.

Doskonała jakość druku offsetowego wykonywanego w naszej drukarni jest wynikiem wielu czynników, między innymi: dużej wiedzy teoretycznej i ogromnemu doświadczeniu i kompetencji naszych drukarzy, inżynierskiej wiedzy i bardzo dużemu doświadczeniu kadry zarządzającej, doskonałemu stanowi technicznemu naszych maszyn.

W naszej drukarni offsetowej procesie druku używamy jedynie surowców i komponentów (farby, chemia) najwyższej jakości renomowanych producentów.

Specyfikacja druku offsetowego wykonywanego w naszej drukarni offsetowej:

 • kolorystyka druku offsetowego – obszar barwny CMYK, Pantone, HKS, oraz farby specjalne np.: widziane w świetle UV
 • gramatura papierów offsetowych oraz papierów powlekanych zarówno matowych jak i błyszczących na jakich drukujemy w technice offsetowej zawiera się od 63 g/m2 do 350 g/m2
 • maksymalna gramatura kartonów na jakich drukujemy w technice offsetowej wynosi 300 g/m2, chociaż na wybranych kartonach możemy drukować w wyższej gramaturze
 • druk offsetowy na kartonach ozdobnych realizowany jest do gramatury 300 g/m2
 • druk offsetowy realizowany na papierach samoprzylepnych realizujemy głównie na surowcach o gramaturze 80 g/m2

 

Zalety druku offsetowego to przede wszystkim:

 • niskie koszty druku przy średnich i wysokich nakładach (cena jednostkowa maleje wraz ze wzrostem nakładu)
 • druk offsetowy daje dużo większe możliwości kolorystyczne w stosunku do druku cyfrowego i duże możliwości wykorzystywania różnych kombinacji kolorystycznych w procesie samego druku
 • dużo większy wybór materiałów przeznaczonych do druku offsetowego niż w przypadku druku cyfrowego
 • znacznie większy format zadruku co przekłada się na zwiększenie asortymentu drukowanego metodą offsetowąFormy uszlachetniania druku offsetowego:

 • lakierowanie lakierem offsetowym zarówno matowym jak i błyszczącym
 • lakierowanie lakierem UV zarówno matowym jak i błyszczącym całej powierzchni arkuszy
 • punktowe (wybiórcze) lakierowanie lakierem UV wybranych elementów graficznych
 • foliowanie wydruków offsetowych foliami zarówno matowymi lub błyszczącymi
 • Hot-Stamping czyli termodruk – dowolnymi foliami przeznaczonymi do termodruku zarówno metalizowanymi jak i nie metalizowanymi
 • tłoczenie suche („ślepe”) zarówno wgłębne jak i wypukłe
 • sztancowanie arkuszy drukowanych offsetowo
 • oraz wiele innych for wykończenia jak: bigowanie, perforowanie, rycowanie, itp.

Wybierając naszą drukarnię możecie Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo z zakresu technologii, profesjonalną pomoc i wsparcie merytoryczne na każdym etapie współpracy.