Piaseczno 05-500, ul. Okulickiego 7/9

Art of packaging

alt art of packaging

Nasza praca zdobyła Grand Prix za druk i oprawę

Nasza praca zdobyła Grand Prix. Duże doświadczenie i wiedza poligraficzna pozwoliły nam na realizację złożonego lecenia. Zlecenie zostało wykonane perfekcyjnie. W roku 2006 w prestiżowym konkursie ART of PACKAGING Drukarnia MATRIX zaprojektowała i wykonała opakowanie – album, jest to w istocie teczka z nośnikiem CD i w swoich kieszeniach zawierała dwie drukowane publikacje. Nasza praca wygrała w kategorii otwartej zajmując pierwsze miejsce, a następnie została wybrana jako Najpiękniejsze Opakowanie Roku zdobywając GRAND PRIX.

Wykonany w naszej drukarni projekt, druk, oprawa zostały nagrodzone.

Projekt i wykonanie Drukarnia - Introligatornia MATRIX

Drukowany u nas asortyment

Album pokonkursowy „Kanon Twórców – Digital Edition”

Zwycięzcą części otwartej jak i w części komercyjnej konkursu ART OF PACKAGING 2006 zostało opakowanie – album pokonkursowy „Kanon twórców – Digital Edition“ stworzony dla firmy Canon Polska Sp. z o. o. Za projekt i wykonanie zwycięskiego opakowania odpowiedzialna była nasza drukarnia.

W drodze do zwycięstwa zaprojektowane wykonane przez nas opakowanie – album musiało rywalizować z projektami firm takich jak: Dermika, Dr Jrena Eris, Karmi oraz z licznymi pomysłami najbardziej kreatywnych studentów ASP.

Opakowanie cechuje duża funkcjonalność: jest to połączenie najwyższej jakości prezentacji drukowanej w technologii offsetowej, z wersją elektroniczną na nośniku CD. Opakowanie zostało zaprojektowane i wykonane w formie teczki. W bocznych kieszeniach opakowania – albumu znajdują się drukowane w najwyższej jakości arkusze przybliżające ideę akcji i nagrodzone prace. Należy zwrócić też uwagę na oryginalny sposób podawania i eksponowania płyty CD.

W opakowaniu tym płyta CD jest mocno eksponowana i podawana w bardzo oryginalny sposób. Niekonwencjonalny kształt całego opakowania jest bardzo oryginalny, a zarazem funkcjonalny. Materiały drukowane w procesie obróbki introligatorskiej zostały poddane następującym operacją: sztancowanie, tłoczenie ślepe, kaszerowanie. Zostały wykonane również liczne nietypowe prace introligatorskie.

Dwie nagrody jakie otrzymała wykonana przez nas praca są tym cenniejsze, że zostały przyznane przez Jury w znamienitym składzie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Treść akordeonu
Treść akordeonu
Treść akordeonu
alt art of packaping